Jednoduchý prístup na pracovisko s minibager CAT

Jednoduchý prístup na pracovisko s minibager CAT

by spravca

Nová generácia mini rýpadiel Cat, to sú najpokročilejšie minibagre. 

Spoločnosť Caterpillar® je známa svojimi veľkými strojmi. Spoločnosť si vybudovala reputáciu vďaka výrobe výkonných zariadení na akékoľvek práce.

Rovnako tak menších rýpadiel, ktoré uviedli na trh pred niečo vyše dvoma desaťročiami, v roku 1998.

Výkonný minibager Cat

Odvtedy sa mini minibager Cat® stal známy, ako malý stroj s veľkými schopnosťami. Je vhodný aj pre najnáročnejšie pracovné prostredia

Rovnako ako všetky stroje spoločnosti Caterpillar sú aj minibagre pripravené fungovať v náročných prostrediach a sú vyrobené tak, aby odolali extrémnemu teplu, chladu, prachu a zápachu. A pretože sú najmenšími strojmi v rade Caterpillar, sú mini rýpadlá vyrobené aj pre presnú prácu.

Cat si poradí s každým problémom

Rôzne ťažké a ľahké stavebné stroje nájdete prakticky vo všetkých stavebných projektoch po celom svete. Od veľkých projektov na stavbu ciest až po obytné domy, na výstavbu a údržbu štátnej infraštruktúry sú potrebné rôzne stavebné zariadenie. Požičovňa stavebných strojov CAT je zárukou kvality a poskytovaných služieb a bezpečnosť práce pri práci s ťažkými zariadeniami je taktiež prvoradá.

Cat a použité stroje

Zeppelin SK ponúka široké spektrum stavebných a cestných strojov Caterpillar: rýpadlá, nakladače, dozéry, dampre a ďalšie špeciálne stroje pre stavebníctvo. Použité stroje Zeppelin SK – to je taktiež kompletná ponuka motorov a príslušenstva Caterpillar.

You may also like