Glamour fotenie ako valentínsky darček

by spravca
0 comment

Svoju polovičku isto potešíte voucherom na glamour fotenie. Dnes žijeme v dobe, ktorá je veľmi špecifická a mnohým z nás sa vryje do pamäti ako niečo výnimočné, na čo budeme spomínať. Niekto na toto obdobie bude spomínať ako na mesiace plné obmedzení, ale mnohí z nás si paradoxne aj toto obdobie zachovajú v pamäti ako krásnu spomienku. Obzvlášť ľudia, ktorých pracovné tempo bolo v posledných rokoch alarmujúce. Počas pandémie sa trochu spomalili a začali vnímať mnoho okamžikov, ktoré považovali až za takú samozrejmosť, že si ich nestihli vychutnávať naplno.

Máme pre vás tip ako si toto obdobie spestriť napríklad glamour fotením. Ani sme sa nenazdali a blíži sa Valentín. Tento sviatok je odjakživa oslavou dvojice, ktorá si chce dopriať nezabudnuteľný pôžitok z valentínskeho večera. Vy tak môžete tento večer stráviť úplne originálne, napríklad, že budete vašu polovičku fotiť. Keďže to zatiaľ nevyzerá, že by sa opatrenia uvoľňovali, práve naopak, môžete ho osláviť veľmi špecificky a netradične. Romanticky vo dvojici s fľašou šampanského pri nekonečných debatkách ako na začiatku vášho vzťahu a s fotoaparátom.

Takéto spestrenie môže priniesť okrem romantiky aj kopec zábavy. Je jedným z doplnkov ako sa zabaviť a zároveň zvečniť spomienky. Glamour fotenie s dodržiavaním všetkých odporúčaných opatrení si môžete objednať aj od JAMIS PHOTO a dohodnúť sa s fotografkou na termíne a spôsobe fotenia, ktorý by bol najprijateľnejší vzhľadom na obmedzenia a vašu predstavu. Ideálnym riešením je dohodnutie termínu, ktorý si viete prípadne preložiť na obdobie, ktoré už bude bezpečnejšie a darček pre svoju lásku máte pripravený. Takto si čas strávený spolu nielen spestríte, ale zachováte aj niečo hodnotné, na čo môžete s láskou spomínať aj v staršom veku.

You may also like