Nutanix a VMware: Špičková virtualizácia pre moderný IT svet

Nutanix a VMware: Špičková virtualizácia pre moderný IT svet

by spravca

V dnešnom svete sa s technologickými zmenami môžeme stretnúť takmer každý deň, preto je dôležité udržať s nimi krok. Dve kľúčové spoločnosti, Nutanix a VMware, ponúkajú revolučné riešenia v oblasti virtualizácie a infraštruktúry. Prihláste sa na kurz a zistite viac o technológiách, ktoré budú vládnuť IT svetu.

Nutanix: výkon a jednoduchosť

Spoločnosť Nutanix je lídrom v oblasti hyperkonvergovaných infraštruktúrnych riešení. Ich softvér kombinuje výpočtovú, úložnú a sieťovú virtualizáciu do jedného integrovaného systému, čím zjednodušuje správu a zvyšuje výkon. Pre tých, ktorí chcú byť pripravení na budúcnosť, kurz Nutanix Hybrid Cloud Fundamentals 5.15 vás naučí základné aspekty spojené s prevádzkou hybridného cloudu Nutanix, ako sú aktualizácie clusterov, správa virtuálnych strojov, reportovanie či meranie výkonu.

VMware: virtualizácia na vysokej úrovni

VMware je synonymom pre virtualizáciu serverov a správu cloudových prostredí. Jeho produkty, ako vSphere a ESXi, sú špičkovými riešeniami na trhu. Pokiaľ sa chcete stať odborníkom na tieto technológie, kurz VMware vSphere: Optimize and Scale (V6.7) od Alef Training Center vám poskytne skvelú štartovaciu čiaru.

Čo si vyberiete?

Či už sa rozhodnete pre kurz Nutanixu alebo VMware, s oboma máte možnosť stať sa expertom v oblasti virtualizácie, a tým aj zvýšiť váš prínos pre IT svet. Nezmeškajte príležitosť a prihláste sa na kurzy v Alef Training Center ešte dnes!

 

 

 

 

You may also like